Показано с 1 по 14 из 14 (всего 1 страниц)

Тіффані - це ювелірна транснаціональна компанія, яка була створена ще в 1837 році! Законодавець моди у виробництві ювелірних прикрас компанія Тіффані позиціонує себе в якості арбітра смаку і стилю. І не дарма. За майже двохсотлітню історію свого існування, компанія випустила величезну кількість прикрас і колекцій прикрас. Майже всі існуючі прикраси в світі моди є або були відлунням фірмового стилю Тіффані. Біле золото, діаманти - все це предмети розкоші, але Тіффані зуміла зробити їх доступними простому покупцеві. Внесок Тіффані в світ світової моди неоціненний.

Сучасні прикраси Тіффані

Будинок Тіффані виробляє величезний асортимент прикрас. Всі вони поділені на колекції. Одну колекцію від іншої легко відрізнити і неможливо переплутати. З основних - Тіффані Т, Тіффоні М'яч, Тіффані Ключі, Тіффані Інфініті, Тіффані Вікторія, Тіффані Жовтий Діамант. Прикраси цього будинку моди неймовірно стильні. Вони можуть бути простими без каменів, претензійні з розсипом діамантів, затійні у вигляді куль ланцюгів і замків, інтимні у вигляді ключів, чарівні у вигляді сердець і сердечок. Щоб не пропонував сучасній модниці Тіффані - це завжди гідно найвищих похвал.

Прикраси Sorpreza - це завжди стильно, модно і сучасно. Ми пропонуємо до вибору фірмові прикраси в стилі Тіффані найвищої якості та самого дивовижного дизайну. Наш магазин спеціалізується на прикрасах преміум якості за доступними цінами. Наша мета - щоб кожна дівчина могла дозволити собі виглядати на мільйон доларів, маючи в кишені триста гривень.

Будьте красиві!