Показано с 1 по 15 из 70 (всего 5 страниц)

Прикраси в стилі АПМ Монако

Вишукану біжутерію в яскравому сонячному стилі Південної Франції — АПМ Монако тепер можна купити і в Україні за доступною ціною.
Оригінальні прикраси АПМ Монако виконані зі срібла та кубічного цирконію з перлами, але ціна на ці прикраси варіюється від 3000 грн 10000грн. за пару сережок.
Ми пропонуємо Вам дуже доступну за ціною, але не менш якісну альтернативу — прикраси в стилі АПМ Монако. Наші прикраси виконані з ювелірного сплаву високої якості з родієвим покриттям, гвоздик в сережках зі срібла, вставки — кубічний цирконій і натуральні річкові перли.
Чим же примітні прикраси цього бренду?
Це новий стиль в прикрасах. Це неприборканість, це фантазія, це жіночність та сексуальність. Це нерв. Вибух мозку у чоловіків і посилення почуття власної привабливості у жінок. АПМ Монако відійшов від стандартів і створив прикраси, які буквально за кілька років підкорили серця.
З прикрасами Монако Ви можете не просто вибирати серед класичних сережок з різними видами застібок. Тепер Ви вибираєте серед стилів, які зробив модними саме будинок АПМ. Це асиметричні сережки, моносережки, сережки каффи, монокаффи, сережки до ключиці, сережки на все вушко, сережки джекети, розбірні сережки. Різноманітність вражає. Ви самі стаєте конструктором своїх власних прикрас.
І це не лише в сережках — браслети АПМ Монако від простих до величезних здивують своєю оригінальністю, каблучки АПМ Монако порадують незвичністю і почуттям стилю. До кожної пари сережок АПМ Монако знайдеться своя каблучка, кулон, браслет в комплект.
Ці прикраси не звичайні та не стандартні, але немислимо чудові і шикарні. Вони створені для ЖІНОК!

Будьте красиві!