Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Прикраси в стилі Булгарі

Прикраси від одного з трьох найбільших ювелірних брендів — Булгарі — створені, щоб бути вічно модними. Вишуканий італійський флер і якесь двовладдя чоловічого і жіночого стилів, підкорили весь світ. Ці прикраси без сумніву стильні, модні і, звичайно ж — дорогі. Адже виконані оригінальні Булгарі з золота та платини з інкрустацією дорогоцінним камінням.

Інтернет магазин Sorpreza пропонує своїм клієнтам дуже доступну альтернативу — прикраси в стилі Булгарі.

Всі наші прикраси Булгарі виконані з високоякісного ювелірного сплаву або зі сталі 316L. Зверху біле родієве покриття або рожева/лимонна позолота 18К товщиною в кілька мікрон. Вставки —кубічний цирконій та емаль. І звичайно ж гравіювання з назвою імені бренду. А як же без нього?)

Особливою популярністю в українських модниць користуються каблучки в стилі Булгарі. Асортимент цих каблучок дуже різноманітний. Це і подвійні каблучки Булгарі, і широкі каблучки з цирконами в два ряди і тонкі каблучки з прокруткою, і прості каблучки без каміння, але з гравіруванням. Наш магазин намагається поповнювати арсенал прикрас все новими і новими модельками.

Будьте з нами та дізнавайтесь про наші  брендові новинки першими.

Будьте красиві!