Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Прикраси в стилі Діор

Крістіан Діор - французький будинок моди, який був заснований в 1946 році. Спочатку компанія займалася лише одягом. Але з огляду на незвичайну популярність у жінок і величезні капітали, було прийнято рішення займатися виробництвом ще й інших товарів. У тому числі і аксесуарами. Прикраси Діор це стиль, це мода, це експресія. Всі ювелірні вироби Діор мають багату історію і мільйонні натовпи шанувальників. Так як всі прикраси Діор строго поділені на колекції і кожна колекція має свої, ні з чим не порівнянні особливості, ми розповімо докладніше тільки про деякі з них.

Сережки Діор Трібалс

Навіть в Україні не знайдеться жодної дівчини, яка не знала б або не чула б про прикраси Діор Трібалс. Це сережки гвоздики з застібкою пусетою у вигляді великої перлини, кристала, каменю, або кулі з інкрустованим камінням. Ми їх називаємо просто сережки-пусети. Різновид цих сережок вражає уяву. Сережки Діор стали культовими. Ця модель підкреслює жіночність овалу обличчя у всіх жінок без винятку. В інтернет магазині прикрас Sorpreza до вибору сережки в стилі Діор Трібалс зі срібла або сережки Діор Трібалс ювелірна біжутерія. Якість наших сережок на висоті.

Прикраси Діор Боіс Де Росе (шипи троянди)

Це стильні прикраси в стилі мінімалізм. Гілочка рожевого куща з шипами. Без каменів, без вставок. Просто золото і платина. В основному ця колекція представлена ​​каблучкасми, браслетами та сережками-кільцями. В інтернет магазині прикрас і срібла Sorpreza є в наявності сережки-кільця Боіс Де Росе у вигляді гілочок з шипами. Наші прикраси виконані з ювелірного сплаву з золотим і родієвим покриттям.

Прикраси Діор Підпис

Ця колекція представлена ​​ювелірними виробами, в зовнішньому вигляді яких зустрічається назва бренду або його перша буква «D». В інтернет магазині Sorpreza дуже багато срібних прикрас із колекції Діор Підпис. Це сережки та підвіски. Всі наші прикраси чудової якості. Будьте з нами і першими дізнавайтеся про новинки нашого магазину.