Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Прикраси в стилі Картьє

Картьє - французький модний будинок, який займається виробництвом годинників і ювелірних виробів. Заснований ще в 1947 році з невеликої майстерні будинок Картьє перетворився в одну з трьох найдорожчих ювелірних компаній. І заслугою тому їх годинники та їх прикраси. Діаманти, сапфіри, золото, платина - розкіш в надзвичайному виконанні. Так як інтернет магазин Sorpreza продає тільки ювелірні прикраси і не займається годинниками, ми поговоримо тільки про них.

Прикраси Картьє Пантера

А чи відомо Вам, що першим прикрасою, яку створила компанія Картьє - була підвіска у вигляді пантери? Її разом з брошкою виготовили спеціально для короля Великобританії і його дружини у 1950 році. На даний момент компанія має величезний асортимент прикрас Пантера. Це і браслети з пантерою, кулони і підвіски у вигляді пантери, кільця з пантерою і сережки у вигляді пантери. Ці прикраси в світі дуже популярні. Вони шикарні - розсип діамантів на золоті і платині завжди заворожують. Так, як не всім українським модницям доступні прикраси такого рівня, але багатьом приємно носити прикраси у вигляді тварин. Ми можемо запропонувати ідеальну заміну цієї розкоші - це ювелірна біжутерія в стилі Картьє. Купуйте наші прикраси і переконайтеся в їх красі.

Прикраси Картьє Лав

Прикраси, які надовго скріплять союз люблячих сердець - Картьє Лав. Вперше були виготовлені в 1970 році, але не втратили своєї актуальності. Ці прикраси навпаки, збільшили свою популятность в сучасному світі. Стильні, строгі з бездоганним овальним силуетом і візерунком у вигляді гвинтів стали символом любові і пристрасної прив'язаності. Виконані у жовтому та білому золоті з інкрустацією діамантів ці прикраси не доступні сучасному покупцю. Але доступні їх якісні репліки. Прикраси в стилі Картьє Лав в інтернет магазині Sorpreza представлені у вигляді обручок і браслетів. Якість біжутерії Картьє чудова. Це сталь 316L з золотим або родієвим покриттям з інкрустацією кубічними цирконами. Порадуйте себе і своїх коханих.

Прикраси Картьє Трініті

Тільки те, що ці прикраси були створені ще в 1924 році і популярні в 2017 році свідчить багато про що. Пережити кілька поколінь і не втратити своєї актуальності можуть тільки справжні шедеври. І це прикраси Картьє Трініті. Переплетення кілець з білого, рожевого, лимонного золота є символом любові, романтичної та родинної прихильності. Ці прикраси є іконою стилю і елегантності. Вони назавжди закохають Вас в себе і не залишать байдужими оточуючих. В інтернет магазині Сорпреза представлені прикраси в стилі Картьє Трініті у вигляді колечок та браслетів. Наші прикраси не із золота, але з дуже якісних ювелірних сплавів. Наші прикраси допоможуть Вам стати частиною всесвіту під назвою Картьє.
Будьте красиві!