Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Прикраси в стилі Версаче

Італійський будинок моди Версаче відомий всьому світу своєю розкішшю. Заснований в 1978 році він займався і займається виробництвом модного одягу, парфюмерії, годинників і ювелірних виробів. Всі їх товари - це предмети розкоші. Емблемою і фірмовим знаком будинку Версаче служить емблема Ронданіні і орнамент Меандр.

Емблема Ронданіні - це мармурова голова медузи Горгони яка ілюструє момент перетворення горгони з огидного істоти в прекрасну жінку.

Крім того, для створення шедеврів компанія використовує давньогрецькі орнаменти, якими прикрашає всі свої вироби. В основному це Меандр - орнамент у вигляді бордюру складеного з прямих кутів, що складаються в неправильну лінію.

Версаче настільки правильно використовував ці стародавні твори мистецтва для свого бренду, що став пізнаваний саме по ним. Як тільки ми бачимо на прикрасах грецький візерунок або хитромудру голову, ми думаємо не про Грецію, а про Версаче.

В інтернет магазині Sorpreza представлено багато прикрас з орнаментом Версаче. Це кулони та сережки, ккаблучки і ​​комплекти, є багато браслетів. Якість прикрас Sorpreza на висоті, а різноманітність порадує самого упередженого критика.

Купуйте в Sorpreza і будьте красиві!