Показано с 1 по 15 из 17 (всего 2 страниц)

Де купити якісні брошки в Києві?

Якісні позолочені брошки з камінням Swarovski і перлами можна купити в інтернет магазині біжутерії та срібла Sorpreza. Ми підібрали на Ваш вибір унікальну колекцію брошок на найрізноманітніші тематики в самих різних колірних гамах.

Позолочені брошки - це перш за все якість. Вони носяться роками. Чи не втрачають свій зовнішній вигляд. Камені в таких брошках триматися відмінно. Тому Ви можете носити улюблену Брошечка роками. Крім того, брошки з фіанітами, циркону, перлами - завжди привертають увагу. Їх сяйво, їх дизайн прикрасить Ваш образ і подарує гарний настрій всім, хто їх бачить.

Хто раніше думав, що брошки це другорядний аксесуар і без нього можна обійтися, повинні зрозуміти, що брошка - зимова, осіння, весняна королева. Під шапкою, верхнім одягом Ваші прикраси не видно. А брошка завжди на виду. Самий непоказний хустку може стати витвором мистецтва, коли на ньому брошка.

Якісні брошки з перлами і камінням Swarovski Ви можете придбати не тільки в Києві, зустрівшись з нами. Ми відправляємо свої брошки в Одесу, Харків, Дніпро, Львів і в найменші міста і селища України.

Брошки у вигляді тварин

Ми знаємо, що українські дівчата дуже добрі і люблять тварин. Брошка у вигляді котика, брошка з собачкою, брошка пташка, брошка метелик або брошка сонечко - це так мило і ніжно. Або леопардові брошки і брошки у вигляді диких кішок для активних, яскравих дівчат. Або брошка оленя. Все це є в інтернет магазині прикрас Sorpreza.

Брошки із сердечками

Що ж такого подарувати коханій, щоб вона зрозуміла натяк на сильні почуття? Звичайно ж прикраса з серцем. Ми пропонуємо Вам на вибір велику кількість брошок з кристалами Swarovski у вигляді сердець. Подаруйте своє серце коханої.

Брошки сніжинки

Брошки у вигляді сніжинок з натуральними перлами і кристалами - це найкрасивіші брошки в нашій колекції. Ці брошки репліка бренду APM Monaco. Вони неповторні і прикрасять Вашу шубку, пальто або хустку.

Будьте красивими разом з прикрасами сайту Sorpreza.