Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Ермес - це французький дім моди, заснований в 1937 році. Починалося все з виробництва екіпіровки для екіпажів і верхової їзди. Зараз це один з найбільших і найпопулярних будинків моди з виробництва одягу і аксесуарів. Шлях бренду Ермес довгий і тернистий, але завдяки йому мільйони модниць по всьому світу можуть насолодитися трохи брутальними, але стильними сумками, прикрасами, іншими аксесуарами Ермес.

Прикраси Ермес

Прикраси Ермес - це в основному колекції браслетів і каблучок в брутальному, масивному виконанні. Це світ шкіри та емалі. Це литі прикраси з гравіруванням бренду або наявністю великої літери бренду «H». У прикрасах Ермес, як втім, і в сумках і інших аксесуарах відчувається відгомін минулого цього будинку моди. Це шкіряні упряжі, вуздечки, ремені, трензеля, які знайшли своє втілення в стильних сучасних прикрасах. Були створені і витончені колекції, але вони не так помітні і залишають не настільки незабутнє враження.

В інтернет магазині Sorpreza підібрані ідеальні моделі прикрас в стилі Ермес. Всі прикраси Sorpreza - це обов'язково якість, модний дизайн, наявність гравіювань оригіналу. Ми пропонуємо Вам найкраще зі світу моди.

Будьте красиві!