Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Прикраси в стилі Де Грісогоно

Прикраси Де Грісогоно- це стиль нової епохи - епохи чорних діамантів. Цей швейцарський бренд відомий своєю розкішшю, своїми багатошаровими прикрасами з діамантами.

Заснований в 1993 році досвідченим ювеліром Фавазом Груозі будинок Де Грісогоно в одну мить став популярним і знайшов своїх справжніх шанувальниць. Шикарні масивні прикраси, які сяють чорними, білими, рожевими діамантами. Вони ні крапельки не скромні. Ці прикраси помітні всім, вони кричать про розкіш їхніх власниць.

На жаль, оригінальні прикраси Де Грісогоно не по кишені 99% українських модниць. Але ми пропонуємо Вам ідеальну альтернативу - ювелірні прикраси в стилі Де Грісогоно. Це багатошарові сережки і каблучки з інкрустацією кубічним цирконієм діамантового огранювання. Вироби Sorpreza виконані з ювелірного сплаву з золотим або родієвим покриттям. Сережки Sorpreza і каблучки Sorpreza в стилі де Грісогоно - це саме те, що Ви шукали.

Ювелірна біжутерія Sorpreza може стати ідеальним подарунком для коханих та близьких. Миттєва відправка і безкоштовна упаковка доповнять Ваше гарне враження про нас.

Будьте красиві!