Показано с 1 по 15 из 15 (всего 1 страниц)
Шанель - французька компанія з виробництва одягу і предметів розкоші, заснована легендарною Коко Шанель в 1910 році. Це світ золота, перлів і діамантів покликаний, щоб прикрашати і створювати справжню жінку. Тільки жінка може зрозуміти смак і жінки. Зрозуміти і створити прикраси, популярність яких з роками не зменшується, а збільшується.

Прикраси Шанель

Щоб зрозуміти ці прикраси, потрібно заглянути всередину колекцій.

Прикраси Камелія Шанель - це каблучки, сережки, підвіски, браслети у вигляді ідеальної квітки камелії, яка була для Коко Шанель невичерпним джерелом натхнення. Досконалість геометрії її пелюсток знаходить відображення в нескінченних стилістичних інтерпретаціях фірмових прикрас Шанель.

Оригінальна колекція Коко Краш - графічне відображення на прикрасах легендарного стьобаного візерунка Шанель. Всі прикраси цієї колекції це просте лиття, яке має порізи.

Коко Ультра - це прикраси з білої або чорної кераміки у вигляді ланок. Ця колекція - це сучасне тяжіння контрастів.

Колекція Плюм Де Шанель - це легендарний мотив першої ювелірної колекції мадам Коко і один з центральних символів будинку. Це прикраси у вигляді пера, яке втілює в собі витонченість і свободу. Ці прикраси чудові, вони немов летять у повітрі.

Колекцій у ювелірного дому Шанель набагато більше, ніж ми описали. Всі прикраси Шанель елегантні і привабливі. Вони розраховані на жінок будь-якого віку і покоління.
В інтернет магазині Sorpreza Ви знайдете біжутерію в стилі Шанель з усіх зазначених вище колекцій цього будинку моди. Ми пишаємось якістю прикрас Sorpreza і сподіваємося бачити Вас нашим постійним клієнтом.
Приємних покупок!