Показано с 1 по 15 из 53 (всего 4 страниц)

Купити якісні позолочені браслети в інтернет магазині Sorpreza, Київ

В інтернет магазині прикрас Sorpreza представлений дуже широкий вибір якісних браслетів. Кожна наше прикраса - це витвір мистецтва. У нас не просто прикраси - ми все підбираємо з душею. Все що подобається нам - ми пропонуємо Вам.

У нашому магазині Ви знайдете якісні браслети для повсякденного носіння у вигляді акуратних браслетів ланцюжків, литі вечірні браслети, великий вибір модних слейв браслетів, весільні масивні браслети, браслети репліки брендів.

Всі браслети в інтернет магазині прикрас Сорпреза виконані з високоякісного ювелірного сплаву з родієвим або золотим покриттям, є сталеві браслети зі сталі 316L, є багато срібних браслетів.

І так, як браслети з якісного матеріалу, природно що вставки в них теж не прості. Всі наші браслети інкрустовані або кубічним цирконієм, або камінням Swarovski, або натуральним перламутром, або агатом, або перлами, або емаллю.

В інтернет магазині Sorpreza є браслети репліки Van Cleef, браслети Tiffany, браслети Dior, браслети Hermes, браслети Bvlgari, браслети у вигляді квітів і метеликів, браслети у вигляді хрестів і хрестиків, браслети зеленими і синіми каменями, браслети у вигляді кішок і леопардів і багато інших.

Хочете носити якісне - купуйте прикраси Sorpreza.