Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Сережки Каффи в інтернет магазині Sorpreza

Сережка каффа - прикраса, яка дозволяє прикрасити не лише мочку вушка, а й інші його частини аж до скроні і волосся. Сережка каффа - від англійського Cuff (манжета) примітна тим, що має велике розмаїття моделей і в більшості випадків не вимагає проколу. Від кліпс відрізняється тим, що тиск в цих сережках мінімальний, тому що раціонально розподілений. У сережках кафах вуха не втомлюються, сережки ніколи не спадають, тому що мають два і більше кріплень.

Види кріплення у Каффах

Сережки Кафи мають великий різновид кріплень. Дизайнери дуже постарались, щоб урізноманітнити зовнішній вигляд цих сережок. Виділимо основні три види кріплень. Перший - це кафа дужка за вухом, яку зручно носити і не хочеться знімати. Другий - це каффа зажим у вигляді незамкнутого кільця або прищіпки на край вушної раковини. Третій - це каффа з комбінованим кріпленням і додатковою фіксацією в проколі мочки.

В інтернет магазині прикрас Sorpreza представлені різноманітні види сережок Кафф і по кріпленню і за формою. Ми пропонуємо Вам сережки Кафи у вигляді квітів на все вушко, сережок Кафф у вигляді стрілок, у вигляді маленьких Кафф затискачів, сережок Кафф з камінням. Ці сережки, без сумніву, стануть прикрасою будь-якого свята. Вони вже давно завоювали Америку і Європу, а з недавніх пір стали дуже популярні в Україні.

Купуйте тільки стильні і якісні сережки і будьте красиві!