Показано с 1 по 15 из 50 (всего 4 страниц)

Довгі сережки ювелірна біжутерія

Світ аксесуарів різноманітний. Стільки стилів, напрямків, віянь. Стільки всього, щоб зробити жінку красивою. Але серед усього розмаїття прикрас, є один аксесуар, без якого жінці не обійтися. Саме він з першої секунди спілкування впадає в очі. Саме він підкреслює зачіску та овал обличчя, глибину і колір очей. І це сережки. Жінка без сережок, як скрипка без струн. Ми, жінки України, дуже довгий час ховалися за непоказними маленькими золотими прикрасами. Ми боялися виділити, показати себе. Підкреслити свій образ чимось яскравим, великим, сяючим і привабливим. Довгі сережки були не в пошані. Але часи змінюються. Пора перестати боятися бути помітною і примітною. Прийшла пора застосовувати довгі сережки в повсякденному образі. Навчитися поєднувати їх з одягом. І пишатися, що ми жінки — жіночні, а не чоловікоподібні.

В інтернет-магазині Sorpreza ми зібрали для Вас колекцію довгих сережок на всі смаки і всі випадки. Для повсякденного носіння, ми пропонуємо довгі сережки-джекети з ланцюжків, або довгі сережки протяжки, чи  довгі сережки зірки. Є також довгі сережки АПМ Монако та довгі сережки з камінням Swarovski. Камені Swarovski дуже люблять сонце. Вони грають з ним, переливаються, множать його сяйво. І нікого не залишають байдужим. Також Вашій увазі шикарна колекція довгих вечірніх сережок. Якщо ж Ви більше любите срібні прикраси, то ми подбали і про Вас. У магазині Sorpreza велика кількість довгих сережок зі срібла 925 проби з родієвим покриттям.

Світ сережок різноманітний. Потрібно не боятися експериментувати і отримувати максимальне задоволення від усвідомлення того, що ми жінки — прекрасні.

Будьте красиві!