Показано с 1 по 15 из 33 (всего 3 страниц)

Асиметричні сережки або сережки асиметрія - що це? Чи модно це? Куди їх носити? З чим їх одягати?

Відповімо на всі Ваші питання по черзі.

Асиметричні сережки - це сучасний дизайн в світі модних прикрас. Це новий тренд, який став дуже популярним завдяки різноманіттю та неймовірному виконанню. Нова мода, нові стильні зачіски і природно, ексклюзивні сережки. Асиметричні сережки - це абсолютно різні сережки в одній парі. Вони можуть відрізнятися за формою, розміром, кольором. Але у них обов'язково є щось спільне. Один загальний знаменник, яких об'єднує їх. Наприклад, сережки асиметрія кафф квіти Sorpreza мають одну велику сережку кафф на все вухо. І другу - маленьку сережку гвоздик у вигляді квітки, який є частиною великої сережки. Або сережки асиметрія місяць і зірка Sorpreza - мають одну довгу сережку місяць із зіркою в середині, і другу маленьку сережку зірочку.

Виглядають в вушках такі сережки - дивовижно. Це дійсно стильно і модно. І що найголовніше - такі сережки не мають віку. Їх можуть носити як молоденькі дівчата, так і жінки будь-якого віку.

По одягу - все дуже просто. Є вечірні моделі асиметричних сережок і повсякденні моделі цих сережок. Тому, по підбору одягу, питань немає ніяких. Все як із звичайними класичними сережками - головне смак і почуття міри. Єдине - асиметричні сережки однозначно прикрасять Вас і зроблять більш помітними оточуючим.

Інтернет магазин ювелірної біжутерії Sorpreza робить акцент на модні, сучасні аксесуари. Тому асиметричні сережки наш основний напрямок. У нас Ви знайдете асиметричні сережки з квітами, ланцюжками, перлами, замками, ключами, та інші.

Будьте з нами і будьте красиві!